Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Salford City 1 Drew With Leyton Orient 1
|
Round 1 |
Salford City |
2 - 1 |
Aldershot 0 Drew With Barnet 0
|
Round 1 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 1 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 1 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Halifax 2
|
Round 1 |
Braintree Town |
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Wrexham 1
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 1 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Chesterfield 1
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde 2 Defeated Bromley 1
|
Round 1 |
Fylde
|
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Drew With Sutton United 2
|
Round 1 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Gateshead 3
|
Round 1 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 1 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Barnet 1 Drew With Braintree Town 1
|
Round 1 |
Barnet |
2 - 1 |
Bromley 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 1 |
Draw
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Maidstone United 2
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Salford City 1
|
Round 1 |
Draw |
2 - 1 |
Halifax 2 Defeated Barrow 0
|
Round 1 |
Halifax
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Drew With Harrogate Town 2
|
Round 1 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 0 Drew With Boreham Wood 0
|
Round 1 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 1 |
Draw
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 1 |
Draw |
2 - 1 |
Sutton United 1 Defeated Eastleigh 0
|
Round 1 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Drew With Fylde 0
|
Round 1 |
Wrexham |
2 - 1 |
Chesterfield 3 Defeated Aldershot 0
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Wrexham 3 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 2 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Barnet 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 2 |
Barnet |
2 - 0 |
Bromley 1 Drew With Harrogate Town 1
|
Round 2 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Defeated Braintree Town 0
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 2 Drew With Maidenhead United 2
|
Round 2 |
Draw
|
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Dover Athletic 1
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Halifax 3 Defeated Maidstone United 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 0 |
Hartlepool 0 Lost To Ebbsfleet Utd 1
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Drew With Fylde 1
|
Round 2 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 2 Drew With Barrow 2
|
Round 2 |
Leyton Orient |
2 - 0 |
Solihull Moors 1 Defeated Aldershot 0
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Salford City 1
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 2 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Chesterfield 2
|
Round 2 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Gateshead 1
|
Round 2 |
Boreham Wood |
1 - 0 |
Braintree Town 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 2 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 4 Defeated Havant & Waterloo 3
|
Round 2 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Bromley 0
|
Round 2 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 2 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 2 |
Fylde
|
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Defeated Barnet 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 2 |
Maidenhead United |
2 - 0 |
Maidstone United 1 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 2 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Salford City 2 Defeated Halifax 1
|
Round 2 |
Salford City
|
3 - 2 |
Aldershot 0 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 3 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 0 Lost To Ebbsfleet Utd 3
|
Round 3 |
Barnet |
2 - 1 |
Braintree Town 3 Lost To Havant & Waterloo 4
|
Round 3 |
Braintree Town |
2 - 1 |
Bromley 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 3 |
Bromley
|
2 - 1 |
Eastleigh 1 Lost To Wrexham 3
|
Round 3 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Fylde 4 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 3 |
Fylde
|
2 - 1 |
Halifax 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 3 |
Halifax
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 3 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Leyton Orient 1 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 3 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Defeated Barrow 0
|
Round 3 |
Maidstone United
|
2 - 1 |
Salford City 3 Defeated Chesterfield 2
|
Round 3 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Drew With Sutton United 2
|
Round 3 |
Draw
|
2 - 2 |
Maidenhead United 3 Defeated Maidstone United 2
|
Round 4 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Barrow 1 Defeated Braintree Town 0
|
Round 4 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Halifax 1
|
Round 4 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Chesterfield 0 Lost To Barnet 1
|
Round 4 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 4 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Aldershot 1
|
Round 4 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Gateshead 1 Drew With Leyton Orient 1
|
Round 4 |
Draw
|
1 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 4 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Drew With Salford City 1
|
Round 4 |
Draw
|
1 - 1 |
Sutton United 0 Drew With Fylde 0
|
Round 4 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 2 Drew With Bromley 2
|
Round 4 |
Wrexham |
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 4 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barnet 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 4 |
Barnet
|
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 4 |
Braintree Town |
2 - 1 |
Bromley 4 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 4 |
Bromley
|
1 - 0 |
Eastleigh 0 Lost To Ebbsfleet Utd 1
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 4 |
Halifax
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Defeated Chesterfield 0
|
Round 4 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 4 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Salford City 3 Defeated Barrow 1
|
Round 4 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 4 |
Wrexham |
1 - 2 |
Fylde 0 Drew With Harrogate Town 0
|
Round 4 |
Fylde |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Braintree Town 1
|
Round 5 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Chesterfield 0 Lost To Leyton Orient 1
|
Round 5 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 0 Drew With Salford City 0
|
Round 5 |
Salford City |
1 - 2 |
Dover Athletic 1 Lost To Barnet 2
|
Round 5 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Fylde 3
|
Round 5 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Gateshead 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 5 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Harrogate Town 4 Defeated Eastleigh 0
|
Round 5 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 5 |
Havant & Waterloo |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Drew With Bromley 2
|
Round 5 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Sutton United 1 Drew With Halifax 1
|
Round 5 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 5 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Chesterfield 0
|
Round 5 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Barnet 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Defeated Braintree Town 0
|
Round 5 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 5 |
Ebbsfleet Utd |
1 - 2 |
Fylde 0 Lost To Salford City 2
|
Round 5 |
Fylde |
2 - 1 |
Gateshead 2 Lost To Harrogate Town 3
|
Round 5 |
Gateshead |
2 - 1 |
Hartlepool 0 Drew With Barrow 0
|
Round 5 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 5 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 5 |
Draw |
2 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 5 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Wrexham 0 Drew With Halifax 0
|
Round 5 |
Wrexham |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 3 Defeated Bromley 2
|
Round 6 |
Aldershot
|
1 - 0 |
Barnet 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 6 |
Barnet
|
2 - 0 |
Barrow 0 Lost To Dagenham & Redbridge 1
|
Round 6 |
Barrow |
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Wrexham 1
|
Round 6 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Chesterfield 0 Drew With Dover Athletic 0
|
Round 6 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Drew With Fylde 0
|
Round 6 |
Fylde |
1 - 2 |
Halifax 1 Drew With Leyton Orient 1
|
Round 6 |
Draw
|
1 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Havant & Waterloo 2
|
Round 6 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Salford City 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 6 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 6 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Gateshead 1
|
Round 6 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Barrow 1
|
Round 7 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Salford City 2
|
Round 7 |
Salford City
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 7 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 7 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Aldershot 0
|
Round 7 |
Fylde
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Braintree Town 1
|
Round 7 |
Gateshead |
2 - 1 |
Hartlepool 1 Drew With Eastleigh 1
|
Round 7 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Lost To Sutton United 2
|
Round 7 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Leyton Orient 3 Defeated Barnet 1
|
Round 7 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidenhead United 3 Defeated Halifax 0
|
Round 7 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 7 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Wrexham 4 Defeated Ebbsfleet Utd 1
|
Round 7 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Boreham Wood 4
|
Round 7 |
Sutton United |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 8 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 8 |
Aldershot
|
2 - 0 |
Barnet 1 Drew With Fylde 1
|
Round 8 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 2 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 8 |
Barrow
|
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Chesterfield 0 Lost To Gateshead 3
|
Round 8 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Havant & Waterloo 1
|
Round 8 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Harrogate Town 0 Lost To Leyton Orient 3
|
Round 8 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Salford City 3 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 8 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 5 Defeated Bromley 0
|
Round 8 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 3 Defeated Wrexham 0
|
Round 8 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 8 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 2 Drew With Havant & Waterloo 2
|
Round 8 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Gateshead 2
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Braintree Town 1 Lost To Leyton Orient 5
|
Round 8 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Chesterfield 1 Lost To Maidenhead United 3
|
Round 8 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Lost To Bromley 2
|
Round 8 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 0 Drew With Fylde 0
|
Round 8 |
Draw
|
1 - 1 |
Harrogate Town 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 8 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Salford City 3 Defeated Hartlepool 0
|
Round 8 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 8 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 8 |
Sutton United |
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Lost To Harrogate Town 4
|
Round 9 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 2 Drew With Halifax 2
|
Round 9 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Ebbsfleet Utd 3
|
Round 9 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 2 |
Dover Athletic 0 Lost To Barrow 2
|
Round 9 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Braintree Town 0
|
Round 9 |
Fylde
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Eastleigh 1
|
Round 9 |
Gateshead |
2 - 1 |
Hartlepool 1 Drew With Aldershot 1
|
Round 9 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 0 Lost To Solihull Moors 1
|
Round 9 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 9 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Salford City 3
|
Round 9 |
Salford City
|
1 - 2 |
Maidstone United 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 9 |
Chesterfield |
1 - 2 |
Wrexham 1 Defeated Barnet 0
|
Round 9 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Aldershot 3 Defeated Halifax 0
|
Round 10 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barnet 2 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 10 |
Barnet
|
2 - 1 |
Barrow 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 10 |
Sutton United |
1 - 2 |
Braintree Town 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 10 |
Eastleigh
|
1 - 2 |
Chesterfield 0 Drew With Fylde 0
|
Round 10 |
Fylde |
1 - 2 |
Dover Athletic 1 Lost To Salford City 4
|
Round 10 |
Salford City
|
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 10 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 10 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 10 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 10 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Maidstone United 0 Lost To Bromley 1
|
Round 10 |
Bromley
|
1 - 2 |
Wrexham 1 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 10 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 2 Defeated Maidstone United 0
|
Round 11 |
Fylde
|
2 - 1 |
Boreham Wood 3 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 11 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Barrow 1
|
Round 11 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Wrexham 2
|
Round 11 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Eastleigh 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 11 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Harrogate Town 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 11 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 0 Lost To Gateshead 1
|
Round 11 |
Gateshead
|
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Drew With Hartlepool 0
|
Round 11 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Salford City 2 Drew With Braintree Town 2
|
Round 11 |
Salford City |
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Ebbsfleet Utd 1
|
Round 11 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Halifax 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 11 |
Draw
|
1 - 1 |
Barrow 0 Lost To Barnet 2
|
Round 12 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Bromley 1
|
Round 12 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Braintree Town 2 Defeated Dover Athletic 1
|
Round 12 |
Draw |
1 - 1 |
Chesterfield 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 12 |
Wrexham |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 12 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Halifax 0 Lost To Eastleigh 1
|
Round 12 |
Halifax |
2 - 1 |
Gateshead 3 Defeated Aldershot 0
|
Round 12 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Hartlepool 2 Lost To Sutton United 3
|
Round 12 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 4 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 12 |
Leyton Orient
|
2 - 0 |
Maidenhead United 0 Lost To Fylde 6
|
Round 12 |
Fylde
|
1 - 2 |
Maidstone United 1 Lost To Solihull Moors 3
|
Round 12 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Salford City 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 12 |
Salford City |
2 - 1 |
Fylde 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 13 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 13 |
Draw
|
1 - 1 |
Barnet 1 Lost To Salford City 3
|
Round 13 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 2 Lost To Braintree Town 4
|
Round 13 |
Bromley |
1 - 0 |
Dover Athletic 0 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 13 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Leyton Orient 1
|
Round 13 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Maidstone United 1
|
Round 13 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Harrogate Town 4 Defeated Barrow 2
|
Round 13 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 7 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 13 |
Havant & Waterloo
|
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Halifax 0
|
Round 13 |
Solihull Moors |
2 - 0 |
Sutton United 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 13 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Hartlepool 0
|
Round 13 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 1 Lost To Leyton Orient 3
|
Round 14 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 1 Defeated Braintree Town 0
|
Round 14 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barnet 0 Lost To Maidstone United 2
|
Round 14 |
Barnet |
2 - 1 |
Bromley 4 Defeated Hartlepool 0
|
Round 14 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 14 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Salford City 1
|
Round 14 |
Salford City |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 1 Defeated Barrow 0
|
Round 14 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 14 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Defeated Halifax 1
|
Round 14 |
Havant & Waterloo
|
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Boreham Wood 0
|
Round 14 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 14 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 3 Defeated Gateshead 1
|
Round 14 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Solihull Moors 3
|
Round 15 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Barrow 0 Lost To Eastleigh 3
|
Round 15 |
Barrow |
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Drew With Ebbsfleet Utd 0
|
Round 15 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Chesterfield 0 Drew With Havant & Waterloo 0
|
Round 15 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Fylde 1
|
Round 15 |
Fylde |
1 - 2 |
Halifax 1 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 15 |
Halifax
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Drew With Sutton United 0
|
Round 15 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Bromley 1
|
Round 15 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 15 |
Wrexham |
1 - 2 |
Salford City 4 Defeated Aldershot 0
|
Round 15 |
Salford City
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Lost To Barnet 3
|
Round 15 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 16 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Barrow 2
|
Round 16 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 1 Lost To Gateshead 2
|
Round 16 |
Barnet |
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 16 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 16 |
Hartlepool |
1 - 2 |
Eastleigh 1 Drew With Chesterfield 1
|
Round 16 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 4 Defeated Halifax 0
|
Round 16 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Harrogate Town 3 Defeated Braintree Town 1
|
Round 16 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 5 Defeated Maidstone United 2
|
Round 16 |
Havant & Waterloo
|
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Salford City 0
|
Round 16 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 16 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 16 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Barrow 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 17 |
Wrexham |
1 - 2 |
Boreham Wood 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 17 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Braintree Town 2 Drew With Sutton United 2
|
Round 17 |
Sutton United |
1 - 2 |
Chesterfield 1 Drew With Bromley 1
|
Round 17 |
Draw
|
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 3 Defeated Havant & Waterloo 1
|
Round 17 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Lost To Fylde 2
|
Round 17 |
Fylde
|
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 17 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 17 |
Draw
|
1 - 1 |
Maidstone United 1 Lost To Eastleigh 3
|
Round 17 |
Eastleigh
|
1 - 2 |
Salford City 3 Defeated Harrogate Town 2
|
Round 17 |
Salford City
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 15 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Fylde 2 Drew With Sutton United 2
|
Round 18 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Ebbsfleet Utd 2
|
Round 18 |
Aldershot |
2 - 0 |
Braintree Town 0 Lost To Barrow 2
|
Round 18 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 18 |
Eastleigh |
2 - 0 |
Hartlepool 1 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 18 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 2 Defeated Gateshead 0
|
Round 18 |
Leyton Orient
|
1 - 0 |
Salford City 3 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 18 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Harrogate Town 0
|
Round 18 |
Harrogate Town |
2 - 3 |
Boreham Wood 1 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 19 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Barrow 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 19 |
Barrow
|
2 - 1 |
Chesterfield 2 Defeated Salford City 0
|
Round 19 |
Salford City |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Halifax 1
|
Round 19 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Fylde 1
|
Round 19 |
Fylde |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 1 Defeated Barnet 0
|
Round 19 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Bromley 0
|
Round 19 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Harrogate Town 4 Defeated Aldershot 1
|
Round 19 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Defeated Braintree Town 1
|
Round 19 |
Havant & Waterloo
|
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 19 |
Draw |
1 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Solihull Moors 2
|
Round 19 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 19 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Halifax 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 18 |
Halifax |
1 - 0 |
Barnet 2 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 20 |
Barnet
|
2 - 1 |
Fylde 2 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 20 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 20 |
Wrexham |
1 - 2 |
Braintree Town 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 20 |
Boreham Wood |
1 - 2 |
Bromley 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 20 |
Bromley
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 20 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Halifax 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 20 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Hartlepool 1 Drew With Havant & Waterloo 1
|
Round 20 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Chesterfield 1
|
Round 20 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidstone United 2 Lost To Gateshead 3
|
Round 20 |
Gateshead
|
1 - 2 |
Salford City 1 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 20 |
Salford City |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Barrow 1
|
Round 20 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Maidenhead United 4 Defeated Aldershot 3
|
Round 21 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Barnet 0
|
Round 21 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Leyton Orient 1
|
Round 21 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Barrow 1 Drew With Fylde 1
|
Round 21 |
Fylde |
1 - 2 |
Chesterfield 0 Lost To Solihull Moors 4
|
Round 21 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dover Athletic 3 Defeated Maidstone United 1
|
Round 21 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 4 Defeated Braintree Town 2
|
Round 21 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 21 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Lost To Halifax 2
|
Round 21 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Drew With Eastleigh 2
|
Round 21 |
Eastleigh |
1 - 2 |
Sutton United 1 Defeated Bromley 0
|
Round 21 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 5 Defeated Salford City 1
|
Round 21 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Salford City 2
|
Round 22 |
Salford City |
1 - 2 |
Boreham Wood 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 22 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Chesterfield 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 22 |
Draw
|
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Barnet 1
|
Round 22 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 0 Drew With Leyton Orient 0
|
Round 22 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Eastleigh 0
|
Round 22 |
Draw |
1 - 2 |
Gateshead 1 Drew With Halifax 1
|
Round 22 |
Gateshead |
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Lost To Fylde 2
|
Round 22 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 0 Lost To Bromley 3
|
Round 22 |
Havant & Waterloo |
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Braintree Town 1
|
Round 22 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 22 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 22 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 0 Drew With Barrow 0
|
Round 23 |
Fylde |
2 - 0 |
Aldershot 0 Drew With Maidenhead United 0
|
Round 23 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 23 |
Barnet |
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Ebbsfleet Utd 4
|
Round 23 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 2 |
Eastleigh 2 Defeated Havant & Waterloo 1
|
Round 23 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Halifax 1 Drew With Harrogate Town 1
|
Round 23 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Hartlepool 2 Defeated Gateshead 1
|
Round 23 |
Draw |
1 - 1 |
Leyton Orient 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 23 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 23 |
Draw |
1 - 1 |
Salford City 2 Defeated Wrexham 0
|
Round 23 |
Salford City
|
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Drew With Chesterfield 2
|
Round 23 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 23 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 1 Lost To Maidstone United 2
|
Round 24 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Defeated Barrow 0
|
Round 24 |
Barrow |
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Lost To Salford City 3
|
Round 24 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Solihull Moors 4 Defeated Eastleigh 1
|
Round 24 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 24 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 24 |
Wrexham |
2 - 1 |
Gateshead 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 17 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 2 Defeated Wrexham 0
|
Round 18 |
Draw |
2 - 1 |
Maidstone United 2 Lost To Maidenhead United 4
|
Round 18 |
Maidstone United |
2 - 0 |
Harrogate Town 3 Defeated Hartlepool 1
|
Round 25 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Fylde 2 Defeated Wrexham 0
|
Round 25 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Chesterfield 2
|
Round 25 |
Draw |
1 - 1 |
Barrow 0 Drew With Halifax 0
|
Round 25 |
Barrow |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Lost To Havant & Waterloo 3
|
Round 25 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Braintree Town 4 Defeated Barnet 0
|
Round 25 |
Barnet |
1 - 2 |
Dover Athletic 1 Drew With Bromley 1
|
Round 25 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 3 Defeated Sutton United 2
|
Round 25 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 25 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Maidenhead United 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 25 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Maidstone United 0 Lost To Dagenham & Redbridge 3
|
Round 25 |
Dagenham & Redbridge
|
1 - 2 |
Salford City 1 Drew With Gateshead 1
|
Round 25 |
Salford City |
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Eastleigh 1
|
Round 26 |
Bromley |
2 - 1 |
Chesterfield 0 Drew With Barrow 0
|
Round 26 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Aldershot 1
|
Round 26 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Halifax 0 Drew With Salford City 0
|
Round 26 |
Salford City |
1 - 2 |
Gateshead 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 26 |
Gateshead |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Braintree Town 1
|
Round 26 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 0 Drew With Dover Athletic 0
|
Round 26 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Maidstone United 0
|
Round 26 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Lost To Fylde 2
|
Round 26 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 1 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 26 |
Draw |
1 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 26 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Gateshead 2
|
Round 27 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Solihull Moors 3
|
Round 27 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Fylde 0 Lost To Chesterfield 1
|
Round 29 |
Fylde |
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Lost To Hartlepool 4
|
Round 29 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Maidstone United 0
|
Round 29 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Gateshead 2
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Braintree Town 1
|
Round 29 |
Eastleigh
|
3 - 1 |
Halifax 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 29 |
Halifax |
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Lost To Ebbsfleet Utd 2
|
Round 29 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 2 Lost To Wrexham 3
|
Round 29 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 29 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Salford City 1 Lost To Dover Athletic 3
|
Round 29 |
Salford City |
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Drew With Barnet 2
|
Round 29 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Barrow 1
|
Round 29 |
Sutton United |
2 - 1 |
Sutton United x vs Barnet x Note: Match was postponed |
Round 11 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde x vs Havant & Waterloo x Note: Match was postponed |
Round 27 |
Fylde |
2 - 1 |
Boreham Wood x vs Wrexham x Note: Match was postponed |
Round 27 |
Wrexham |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd x vs Hartlepool x Note: Match was postponed |
Round 27 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Maidstone United x vs Halifax x Note: Match was postponed |
Round 27 |
Draw |
1 - 1 |
Barrow 0 Drew With Ebbsfleet Utd 0
|
Round 30 |
Barrow |
2 - 1 |
Braintree Town 0 Lost To Aldershot 1
|
Round 30 |
Braintree Town |
1 - 0 |
Chesterfield 0 Lost To Harrogate Town 1
|
Round 30 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 30 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Halifax 0 Drew With Havant & Waterloo 0
|
Round 30 |
Halifax |
2 - 0 |
Gateshead 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 30 |
Gateshead |
1 - 0 |
Hartlepool 1 Lost To Bromley 2
|
Round 30 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 30 |
Maidenhead United
|
2 - 0 |
Salford City 0 Lost To Eastleigh 2
|
Round 30 |
Salford City |
3 - 2 |
Barnet 0 Lost To Chesterfield 2
|
Round 18 |
Barnet |
1 - 0 |
Fylde 2 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 31 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Gateshead 2
|
Round 31 |
Gateshead
|
1 - 2 |
Barnet 3 Defeated Barrow 1
|
Round 31 |
Barnet
|
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 31 |
Bromley |
1 - 0 |
Dover Athletic 3 Defeated Braintree Town 0
|
Round 31 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Eastleigh 0 Lost To Halifax 1
|
Round 31 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Salford City 1
|
Round 31 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 31 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 31 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Sutton United 2 Drew With Hartlepool 2
|
Round 31 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Chesterfield 0
|
Round 31 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Solihull Moors 5 Defeated Maidstone United 0
|
Round 31 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Halifax 3 Defeated Barnet 0
|
Round 17 |
Halifax
|
2 - 1 |
Barrow 2 Lost To Leyton Orient 3
|
Round 27 |
Leyton Orient
|
1 - 2 |
Braintree Town 1 Lost To Chesterfield 3
|
Round 27 |
Draw |
1 - 1 |
Harrogate Town 1 Defeated Bromley 0
|
Round 27 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 27 |
Dagenham & Redbridge |
1 - 2 |
Salford City 2 Defeated Sutton United 0
|
Round 27 |
Salford City
|
2 - 1 |
Leyton Orient 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 32 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Barrow x vs Aldershot x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Barrow |
2 - 1 |
Boreham Wood x vs Fylde x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Fylde |
1 - 2 |
Braintree Town x vs Harrogate Town x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Chesterfield x vs Eastleigh x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Chesterfield |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge x vs Bromley x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Gateshead x vs Barnet x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool x vs Dover Athletic x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidenhead United x vs Sutton United x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Sutton United |
1 - 2 |
Maidstone United x vs Havant & Waterloo x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Draw |
1 - 1 |
Salford City x vs Solihull Moors x Note: Match was postponed |
Round 32 |
Salford City |
1 - 2 |
Aldershot 0 Lost To Salford City 1
|
Round 34 |
Salford City
|
1 - 2 |
Barnet 0 Drew With Hartlepool 0
|
Round 34 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Halifax 1
|
Round 34 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 0 Lost To Barrow 1
|
Round 34 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Boreham Wood 2
|
Round 34 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Harrogate Town 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 34 |
Harrogate Town
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 1 Lost To Chesterfield 2
|
Round 34 |
Chesterfield
|
1 - 2 |
Solihull Moors 2 Defeated Braintree Town 1
|
Round 34 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Sutton United 4 Defeated Gateshead 2
|
Round 34 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 34 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Barnet 1 Defeated Harrogate Town 0
|
Round 26 |
Harrogate Town |
1 - 2 |
Chesterfield 3 Defeated Sutton United 0
|
Round 35 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Barrow 2 Drew With Harrogate Town 2
|
Round 35 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 35 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Braintree Town 2 Lost To Bromley 4
|
Round 35 |
Bromley
|
1 - 2 |
Halifax 2 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 35 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Hartlepool 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 35 |
Wrexham |
1 - 2 |
Maidstone United 0 Lost To Ebbsfleet Utd 2
|
Round 35 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 2 |
Salford City 0 Drew With Barnet 0
|
Round 35 |
Salford City |
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Drew With Solihull Moors 2
|
Round 30 |
Boreham Wood |
2 - 0 |
Leyton Orient 2 Defeated Fylde 0
|
Round 30 |
Leyton Orient
|
1 - 0 |
Halifax 0 Drew With Ebbsfleet Utd 0
|
Round 32 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Dover Athletic 3
|
Round 35 |
Draw |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Havant & Waterloo 1
|
Round 35 |
Maidenhead United
|
2 - 0 |
Harrogate Town 0 Lost To Salford City 1
|
Round 33 |
Harrogate Town |
2 - 1 |
Aldershot 0 Drew With Fylde 0
|
Round 36 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 0 Drew With Leyton Orient 0
|
Round 36 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 36 |
Barrow |
1 - 0 |
Braintree Town 2 Defeated Gateshead 0
|
Round 36 |
Gateshead |
1 - 2 |
Chesterfield 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 36 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Eastleigh 3 Defeated Hartlepool 2
|
Round 36 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 4 Defeated Wrexham 2
|
Round 36 |
Wrexham |
1 - 0 |
Halifax 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 36 |
Draw |
1 - 1 |
Harrogate Town 2 Drew With Maidstone United 2
|
Round 36 |
Harrogate Town |
1 - 0 |
Salford City 2 Defeated Bromley 1
|
Round 36 |
Salford City
|
2 - 0 |
Solihull Moors 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 36 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Havant & Waterloo 2
|
Round 36 |
Sutton United |
3 - 2 |
Eastleigh 0 Lost To Barnet 3
|
Round 27 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Fylde 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 34 |
Fylde |
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Leyton Orient 1
|
Round 34 |
Leyton Orient |
1 - 2 |
Fylde 4 Defeated Eastleigh 2
|
Round 37 |
Fylde
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Lost To Sutton United 2
|
Round 37 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Bromley 2 Drew With Aldershot 2
|
Round 37 |
Bromley |
1 - 0 |
Dagenham & Redbridge 0 Drew With Barrow 0
|
Round 37 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 0 Drew With Chesterfield 0
|
Round 37 |
Draw
|
1 - 1 |
Gateshead 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 37 |
Ebbsfleet Utd |
1 - 2 |
Hartlepool 0 Lost To Solihull Moors 1
|
Round 37 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Havant & Waterloo 1 Lost To Harrogate Town 2
|
Round 37 |
Harrogate Town
|
1 - 2 |
Leyton Orient 2 Drew With Halifax 2
|
Round 37 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Barnet 1
|
Round 37 |
Draw |
1 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Salford City 2
|
Round 37 |
Salford City
|
1 - 2 |
Wrexham 3 Defeated Braintree Town 1
|
Round 37 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Maidstone United 2 Defeated Barnet 1
|
Round 30 |
Maidstone United
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Fylde 1
|
Round 35 |
Draw |
1 - 2 |
Leyton Orient 3 Defeated Eastleigh 2
|
Round 35 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Salford City 3 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 38 |
Salford City
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 38 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barnet 1 Lost To Wrexham 2
|
Round 38 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Barrow 2 Lost To Dover Athletic 3
|
Round 38 |
Barrow |
2 - 1 |
Braintree Town 2 Defeated Fylde 1
|
Round 38 |
Fylde |
1 - 2 |
Chesterfield 4 Defeated Maidstone United 1
|
Round 38 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 38 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Dagenham & Redbridge 1
|
Round 38 |
Ebbsfleet Utd |
1 - 0 |
Halifax 2 Drew With Bromley 2
|
Round 38 |
Halifax |
2 - 1 |
Harrogate Town 0 Lost To Boreham Wood 1
|
Round 38 |
Harrogate Town |
1 - 0 |
Solihull Moors 3 Defeated Havant & Waterloo 2
|
Round 38 |
Solihull Moors
|
2 - 0 |
Sutton United 1 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 38 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde 1 Defeated Barnet 0
|
Round 39 |
Fylde
|
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Lost To Salford City 3
|
Round 39 |
Salford City
|
1 - 2 |
Bromley 0 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 39 |
Solihull Moors
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 39 |
Eastleigh |
1 - 2 |
Dover Athletic 1 Defeated Aldershot 0
|
Round 39 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Gateshead 1 Defeated Chesterfield 0
|
Round 39 |
Chesterfield |
1 - 2 |
Hartlepool 2 Defeated Halifax 1
|
Round 39 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Havant & Waterloo 3 Drew With Ebbsfleet Utd 3
|
Round 39 |
Ebbsfleet Utd |
1 - 2 |
Leyton Orient 2 Defeated Harrogate Town 0
|
Round 39 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Barrow 1
|
Round 39 |
Barrow |
1 - 2 |
Maidstone United 0 Lost To Braintree Town 2
|
Round 39 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 39 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Havant & Waterloo 0
|
Round 40 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barnet 1 Drew With Bromley 1
|
Round 40 |
Barnet |
2 - 1 |
Barrow 1 Defeated Hartlepool 0
|
Round 40 |
Draw |
1 - 1 |
Braintree Town 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 40 |
Dagenham & Redbridge |
1 - 2 |
Chesterfield 3 Defeated Boreham Wood 2
|
Round 40 |
Chesterfield
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 40 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 40 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 2 Defeated Wrexham 1
|
Round 40 |
Wrexham |
1 - 2 |
Harrogate Town 2 Defeated Gateshead 0
|
Round 40 |
Harrogate Town
|
1 - 0 |
Salford City 0 Lost To Fylde 1
|
Round 40 |
Salford City |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Leyton Orient 0
|
Round 40 |
Solihull Moors |
2 - 1 |
Sutton United 2 Drew With Maidstone United 2
|
Round 40 |
Sutton United |
2 - 1 |
Fylde 0 Lost To Halifax 2
|
Round 41 |
Fylde |
2 - 1 |
Boreham Wood 3 Drew With Eastleigh 3
|
Round 41 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 5 Defeated Ebbsfleet Utd 1
|
Round 41 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Solihull Moors 1
|
Round 41 |
Solihull Moors |
1 - 2 |
Dover Athletic 3 Defeated Sutton United 0
|
Round 41 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Barrow 2
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 3 Defeated Salford City 2
|
Round 41 |
Salford City |
1 - 2 |
Havant & Waterloo 0 Lost To Barnet 2
|
Round 41 |
Barnet
|
1 - 2 |
Leyton Orient 0 Drew With Braintree Town 0
|
Round 41 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Chesterfield 0
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Harrogate Town 1
|
Round 41 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Harrogate Town 1
|
Play-Off |
Fylde
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Eastleigh 1
|
Play-Off |
Wrexham |
2 - 1 |
Salford City 1 Drew With Eastleigh 1
|
Play-Off |
Salford City |
2 - 1 |
Salford City 3 Defeated Fylde 0
|
Play-Off |
Salford City
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 4 Drew With Boreham Wood 4
|
Round 24 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 0 Drew With Braintree Town 0
|
Round 24 |
Halifax |
2 - 1 |
Bromley 3 Defeated Fylde 2
|
Round 24 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 24 |
Gateshead |
2 - 1 |
Barnet 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 24 |
Barnet
|
2 - 1 |
Chesterfield 3 Drew With Ebbsfleet Utd 3
|
Round 24 |
Chesterfield |
2 - 1 |